Luxusné kancelárske priestory o výmere 120 m2 v polyfunkčnom objekte na Štetinovej ulici

Ponuka č. (ID):
A-107 
Lokalita:
Štetinova ulica, Bratislava I 
Cena:
9,- EUR (m2/mesiac + DPH) 

Detailný popis:

Luxusné kancelárske priestory na prenájom vo výmere 120 m2 v polyfunkčnom objekte na Štetinovej ulici v Bratislave. Polyfunkčný objekt na štyroch nadzemných podlažiach ponúka moderné dispozične zaujímavé administratívne priestory. Ďalšie dve podzemné podlažia slúžia ako podzemné garáže s vlastnými parkovacími miestami. Na fasáde objektu je umiestnený svetelný panel s možnosťou umiestnenia loga na upútanie pozornosti všetkých vodičov prechádzajúcich ulicou Palisády.

Štandard vybavenia objektu tvoria hlavne optická prípojka, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, samostatné meranie spotreby teplej a studenej vody, štruktúrovaná kabeláž, priemyselná televízia, elektronická zabezpečovacia signalizácia, elektronická požiarna signalizácia, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla, veľkoplošné obklady a dlažby, kuchynky, 40 parkovacích miest v objekte. Všetky kancelárske priestory sú plne klimatizované. Na oknách kancelárií (okná sú otváravo–sklopné) sú použité špeciálne sklá prepúšťajúce svetlo a neprepúšťajúce nadmerné slnečné teplo (výhodné v letných mesiacoch). Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou prevádzkou. Možnosť úpravy priestoru podľa požiadavky klienta. 1. Nadzemné podlažie: open space priestor vrátane jednej samostatnej miestnosti.

Nájom: od 9 EUR/m2/mesiac
Preddavky na služby: 4,50 €/m2/mesiac (bez DPH) – v uvedenej cene sú zahrnuté preddavky aj na vlastnú spotrebu elektrickej energie, strážnu službu a všetky náklady spojené s nájmom v objekte (kúrenie, klimatizácia, vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov a pod.).

Galéria:
copyright 2019 immostrahl