Administratívna budova (1 PP+7 NP) s prístavbou (2 NP) vyrobná hala + kancelárie na predaj na Magnetovej ulici

Ponuka č. (ID):
A-300 
Lokalita:
Magnetova ulica Bratislava III 
Cena:
(cena v RK) 

Detailný popis:

Poloha nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Bratislave na Magnetovej ulici. Je prístupná po spevnenej komunikácii automobilovej doprave s parkovacími miestami pred hlavnou budovou ako aj pred prístavbou. V okolí budovy je občianska vybavenosť a služby. Dostupnosť do centra Bratislavy je električkovou alebo autobusovou dopravou.

Hlavná budova - administratívne priestory
Jedná sa o pôvodný objekt realizovaný v r.1974 so štyrmi nadzemnými podlažiami a s nadstavbou dvoch celých nadzemných podlaží a jedného čiastočného podlažia z roku 2000 na pôvodný objekt, ktorý je čiastočne podpivničený (spolu 7 NP + 1 PP). Predmetná budova slúži ako administratívna budova
Základné rozmery pôvodného objektu sú 79 200 x 13 900 mm, teda je to konštrukčný dvojtrakt, kde v pozdĺžnom smere je 13 polí po 6000 mm. Konštrukčná výška 1.NP je 4150 mm, ostatných podlaží je 3600 mm, celková výška pôvodného objektu nad terénom je 15 650 mm.
Konštrukcia pôvodného objektu je montovaný žb skelet, založená na mohutných žb pätkách. Nadstavba je pokračovanie rovnakého nosného konštrukčného systému ako na nižších podlažiach. Nadstavba 7.NP je kombinácia monolitických typických a atypických prvkov skeletu. Vnútorné murivá priečok sú tehlové. Na oknách sú vonkajšie žalúzie, priestory s klimatizáciou, štrukturovanou kabelážou.
V budove na 1.NP je priestor pre jedáleň s kapacitou cca 86 miest. Aktuálne jedáleň nie je v prevádzke.

Prístavba - výrobná hala + administratívne priestory
Prístavba k hlavnej budove je riešená ako dvojpodlažná nepodpivničená budova, realizovaná na báze progresívneho halového systému v kombinácií s progresívnym systémom sendvičového obvodového plášťa a strechy na báze ľahkej trapézovej konštrukcie s výplňou z minerálnej vlny. Obvodový plášť je sendvičový s lakovanými trapézovými plechmi. Vnútorné murivá priečok a nosných stien sú tehlové, nosné vnútorné stĺpiky OK. Stropy sú na báze ľahčenej konštrukcie – trapézový plech s prídavnou výstužou. Objekt pozostáva z 1.NP – výrobná hala, 2.NP – administratívne priestory.
Prízemná výrobná hala o pôdorysných rozmeroch 48,5 x 30,5 m s výškou 4,55 m. Nosné konštrukcie sú oceľové. Obvodový plášť hr.160 mm je sendvičový (plech + tepelná izolácia + plech). Strešný plášť haly hr. 200 mm je vytvorený z plechov VSŽ a betónovej zálievky. Priečky hr. 150 mm sú murované z tehál. Okná v obvodových stenách sú kovové. Hala je určená na výrobu systémov diaľkového riadenia tlačiarenských strojov, ... Hala ponúka odmasťovaciu kabínu, lakovňu, príručné sklady, sklad olejov, zvarovňu,...
1.poschodie (2.NP) – o pôdorysných rozmeroch 48,5 x 30,5 m, riešené ako administratívna časť nad výrobnou halou s murovanými deliacimi priečkami.
Pre oba objekty je zabezpečené prirodzené vetranie otvárateľnými oknami v obvodových stenách. Priestory sú vykurované teplovodnými vykurovacím systémom. Zdrojom vykurovacieho média je centrálna plynová kotolňa mimo objektu. Ako vykurovacie telesá sú navrhnuté registre z rebrových rúr a radiátory. Vykurovaná hala je momentálne vybavená strojmi na kovovýrobu. Do haly je možné vstúpiť tromi vstupmi, z toho jeden je s rampou. V rámci prízemia pred vstupom do haly sú kancelárie prislúchajúce k hale.
Objekt je možné kúpiť ako samostatnú hlavnú budovu (1 PP+7 NP), alebo spolu - hlavná budova (1 PP+ 7 NP) + prístavba (2 NP).

Cena: v RK

Galéria:
copyright 2019 immostrahl