Nádherná slnečná priestranná novostavba 7-izbového rodinného domu 461 m2 na pozemku 1457 m2 v Hviezdoslavove

Lokalita:
Hlavná ulica, Hviezdoslavov
Cena:
399.000,- EUR

Detailný popis:

Popis stavby: Samostatne stojaci nadštandardný rodinný dom s garážou má zastavnú plochu 237,50 m2, úžitková plocha domu je 461 m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 1457 m2. Objekt rodinného domu je trojpodlažný: suterén, prízemie a poschodie.
Pivnica: schodisko do pivnice, 2x chodba, podschodiskový priestor, 2x priestranný sklad, kotolňa, garáž, rampa, anglický dvorček.
Prízemie: zádverie, šatník, hala, WC, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi (el.rúra zn. Electrolux, umývačka zn. AEG a indukčnou varnou doskou zn. AEG), špajza, jedáleň, zimná záhrada, obývacia izba, chodba, kúpelňa, 2x izba, schodisko na poschodie, bočný vchod, vonkajšie schody bočné, vonkajšie schody čelné, čelná terasa so schodami, zadná terasa so schodami.
Poschodie: hala, 4x izba, zadný balkón, šatník, čelný balkón, chodba, WC, kúpelňa.
Pripojenia na siete: Stavba je odkanalizovaná novou kanalizáciou do žumpy 20 m3 – nádrž ROTO. Stavba je zásobovaná vodou z jestvujúcej vŕtanej studne pomocou novej vodovodnej prípojky. Pripojenie na el. energiu.
Vykurovanie tepelným čerpadlom (voda-vzduch). Na prízemí a poschodí je podlahové kúrenie, v suteréne radiátory. Na pozemku je umiestnených 18 slnečných kolektorov, v suteréne 4x zberné batérie na uskladnenie el. energie zo solárnych panelov, ako aj kotolňa s tepelým čerpadlom.
Stavebno-technické riešenie: Objekt rodinného domu je postavený z tehál POROTHERM, zateplený polystyrénom, komíny 2x – z tvaroviek Schiedel – quadro, stropy – monolitický železobetón, drevený viazaný krov valbovej strechy s použitím oceľových rámov a oceľových väzných trámov. Nášľapné vrstvy podláh sú navrhnuté podľa účelu miestností. Na schodisku je protišmyková keramická dlažba. Keramická dlažba je navrhnutá v jedálni a obývacej miestnosti na prízemí (odtieň svetlý mramor), v komunikačných a sociálnych priestoroch, na schody a terasy je navrhnutá mrazuvzdorná protišmyková dlažba. Laminátová podlaha je v obytných priestoroch na prízemí (odtieň buk) a poschodí (odtieň orech). Vstupné dvere a okná sú plastové s trojsklom. Oplotenie pozemku je murované do nepriehľadnej výšky 2m. V oplotení je osadená brána 3x na prejazd áut a 2x bránka pre peších. Pohon brán je elektrický na diaľkové ovládanie. Vo dvore je možné parkovanie ďalších vozidiel. Na objektu je dovedený optický kábel.
V objekte rodinného domu je príprava na alarm a kamerový systém. Na fasáde nie je farba. Chýbajúci obklad terasy je nakúpený.
Na pozemku je okrasná záhrada a úžitková záhrada vo vyvýšených záhonoch v zadnej časti pozemku. Na pozemku je vlastná narážaná studňa s ponorným čerpadlom pre zavlažovací systém. Pred rodinným domom je umiestnený bazén Celine 08 s kartušovým filtrom Locatec so schodiskom a svetlami. Hĺbka bazéna je 1,2 m, plocha 30 m2, objem 33 m3, obvod 20,93 m. Pri bazéne je záhradná sprcha.
Nádherný rodinný dom sa nachádza v pokojnej a tichej časti obce a je vhodný na bývanie rodiny s deťmi. Rodinný dom je estetický, zodpovedajúci dobrému vkusu a je postavený z kvalitných materiálov.

Cena: 399.000,- EUR

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: