Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 124 m2 na prenájom na Plynárenskej ul. v objekte Bratislava Business Center I

Lokalita:
Plynárenská ulica, Bratislava II
Cena:
9,00 EUR/m2/mesiac + DPH

Detailný popis:

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 124 m2 (4.poschodie blok A) na Plynárenskej ulici v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I. Bratislava Business Center I je moderná kancelárska budova triedy A. Kancelársky priestor je aktuálne tvorený ako open space, pred priestorom je kuchynka + toalety muži a ženy. Priestor je možné upraviť podľa požiadavky klienta (priečky, koberce, interiérové dvere…).

Lokalita: Budova BBC 1 je umiestnená pri križovatke ulíc Plynárenská – Prievozská. Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť k najdôležitejším cieľom: 2 minúty na mestský diaľničný okruh (možnosť napojenia cez Prístavný most aj Most Apollo), 4 minúty na Hlavnú autobusovú stanicu, 6 minút do historického centra Bratislavy, 7 minút na letisko Bratislava, 10 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Vedľa budovy sa nachádza zrekonštruovaná zástavka MHD pomenovaná BBC 1 Plus – Miletičova, ktorá poskytuje priame spojenie s Hlavnou autobusovou a železničnou stanicou.

BBC 1 – poskytuje komfortné, kvalitné a nadčasové vybavenie: vstupná a výťahová hala s obkladom z prírodného kameňa, dve komunikačné jadrá a dva recepčné pulty, vstup do garáží zabezpečený rampami, prístup k výťahovej hale turniketmi, garáž – strojovo vyhladený, vystužený poter vyspádovaný k odparovacím žľabom, inteligentne riadené vetranie s detektorom CO2, elektronická požiarna signalizácia (EPS), elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a inteligentný systém riadenia budovy (BMS), kritické systémy budovy sú zálohované cez diesel agregát, pripojenie na optickú linku, stojany na bicykle v priestore s kontrolovaným prístupom, šatne, sprchy, kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné priestory, recepcia, kuchynky, toalety. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu.

BBC 1 ponúka množstvo služieb priamo v budove a v jej blízkom okolí, centrálna recepcia pri hlavnom vchode zo strany Plynárenskej ulice, druhá recepcia pri vchode z Jarabinkovej ulice, prístupnosť budovy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, integrovaná 24/7 bezpečnostná služba (SBS), riadený prístup do podlaží parkovacích garáží, inteligentný systém ovládania systémov budovy (BMS – Building Management System), požiarny detekčný systém v celej budove, parkovacia zóna vyčlenená pre návštevníkov budovy (za poplatok).

Každý kancelársky priestor bude upravený podľa požiadavky klienta v štandarde (sádrokartónove priečky, interiérové dvere, koberce, osvetlenie), v resp. vyžiadanom nadštandarde.

Doba nájmu: Doba určitá – 2-5 rokov
Cena nájmu: 9 EUR/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 4,5 EUR/m2/mesiac + DPH, vrátane energií
Parkovanie: 85 EUR/1 miesto/mesiac + DPH (garáž)

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: