Administratívna budova 5700 m2 (1 PP + 8 NP) na prenájom na Hanulovej ulici v Bratislave

Lokalita:
Hanulova ulica, Bratislava IV
Cena:
Cena nájmu - dohodou

Detailný popis:

Poloha nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť sa nachádza v Bratislave – Dúbravke na Hanulovej ulici. Je prístupná po spevnenej komunikácii automobilovej doprave s parkovacími miestami pred hlavnou budovou. V okolí budovy je občianska vybavenosť a služby. Budova sa nachádza v bytovej zástavbe. Dostupnosť do centra Bratislavy je električkovou alebo autobusovou dopravou.

Hlavná budova – administratívne priestory:
Jedná sa o objekt realizovaný v r.1988 a ponúka osem nadzemných a jedno podzemné podlažie – podzemná garáž. Predmetná budova slúži ako administratívna budova. Na prenájom je polovica objektu (5700 m2), t.j. jedno krídlo (8 NP + 1 PP). Na prízemí budovy sa nachádza priestranná recepcia pre obe krídla objektu.

Základné rozmery časti krídla objektu objektu sú 42 000 x 15 000 mm (v pozdĺžnom smere je 7 polí po 6000 mm, v priečnom smere 2x 6000 mm a 1x 3000 mm).
Konštrukcia objektu je montovaný žb skelet. Vnútorné murivá priečok sú tehlové, doplnené sú sádrokartónové priečky v niektorých miestnostiach.. Na oknách sú interiérové rolety, priestory s klimatizáciou, štrukturovanou kabelážou, vzduchotechnika, elektronická požiarna signalizácia,
Pre objekt je zabezpečené prirodzené vetranie otvárateľnými oknami v obvodových stenách. Druhé krídlo budovy je využívané na administratívne účely. 

Cena nájmu: dohodou

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: