Priestranný 4-izbový byt 179,23 m2 + 12 m2 terasa + 2 parkovacie miesta na prenájom v objekte River Park na Dvořákovom nábreží v Bratislave

Lokalita:
Dvořákovo nábrežie, Bratislava I
Cena:
4.295,- EUR/mesiac + energie

Detailný popis:

River Park je multifunkčné centrum na nábreží Dunaja s celkovou plochou 32 000 m². Obsahuje 208 luxusných bytov a apartmánov, päťhviezdičkový hotel. V komplexe sa nachádzajú osobité reštaurácie, obchody a oddychová zóná so zelenými plochami, alejami a promenádou.

River Park stojí na ľavom brehu Dunaja medzi Parkom kultúry a oddychu a Novým mostom na ploche viac ako 2,5 hektára. Poloha River Parku zaručuje dostupnosť zo všetkých kútov mesta, ako aj priame spojenie prostredníctvom mestského okruhu a diaľnice s Viedňou, Budapešťou, Prahou i celým Slovenskom.

Všetky bytové priestory River Parku sú v južnej časti komplexu. Rozloha jednotlivých bytov sa pohybuje od 70 m² až do 535 m², pričom súčasťou každého je balkón, loggia.

V každom apartmáne je vysokorýchlostné internetové pripojenie a káblová televízia. K dispozícii je údržba priestorov, strážna služba, nonstop strážené podzemné parkoviská, ako aj room service. Je možné využívať aj hotelovú reštauráciu s kompletnými službami, salóniky a bary.
K dispozícií sú aj ďalšie služby, ako Airport Shuttle Service, upratovacie služby, práčovňa a čistiareň, donášková služba a ďalšie.

Ponúkame moderný, priestranný 4-izbový byt v multifunkčnom centre River Park. Celková výmera bytu je 179,23 m2 +12,80 m2 terasa. Byt sa nachádza na 7.poschodí. Byt ponúka vstupnú halu, obývaciu miestnosť s kuchyňou, šatník, sklad, dve samostatné izby + kúpeľňa, spálňu s kúpeľňou, terasu. Byt je zariadený. Zariadenie a vybavenie bytu je nové.
K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta v podzemnej garáži a samostatný skladový priestor v tesnej blízkosti bytu o výmere 30 m2.

Cena za prenájom: 4.295,- EUR/mesiac

Služby – správa bytu: 330,- EUR/mesiac

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: