Obchodný priestor 57,20 m2 vhodný na stravovacie zariadenie na prenájom v objekte Bratislava Business Center I na Plynárenskej ulici

Lokalita:
Plynárenská ulica, Bratislava II
Cena:
12,5 EUR+ DPH

Detailný popis:

Ponúkame obchodný priestor na prenájom o výmere 57,20 m2. Priestor je vhodný na stravovacie zariadenie. Priestor je prístupný z pasáže objektu. Je plne zariadený, aktuálne využívaný k príprave jedál (polievky, šaláty, bagety…).

Polyfunkčný objekt Bratislava Business Center I PLUS má celkovú úžitkovú prenajateľnú plochu cca 25.000 m2, z čoho 90% výmery budovy je prenajatých.

Cena za prenájom: 12,50 EUR/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 3,30 EUR/m2/mesiac + DPH, priestor má samostatné merače energií
Možnosť prenájmu parkovaciehio miesta v garáži: 85 EUR/1 miesto/mesiac + DPH
Odstupné za celé zariadenie prevádzky – 40.000,- EUR.

Lokalita: Budova BBC I PLUS je umiestnená pri križovatke ulíc Plynárenská – Prievozská. Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť k najdôležitejším cieľom: 2 minúty na mestský diaľničný okruh (možnosť napojenia cez Prístavný most aj Most Apollo), 4 minúty na Hlavnú autobusovú stanicu, 6 minút do historického centra Bratislavy, 7 minút na letisko Bratislava, 10 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Vedľa budovy sa nachádza zrekonštruovaná zástavka MHD pomenovaná BBC I PLUS – Miletičova, ktorá poskytuje priame spojenie s Hlavnou autobusovou a železničnou stanicou.

BBC I PLUS – poskytuje komfortné, kvalitné a nadčasové vybavenie: vstupná a výťahová hala s obkladom z prírodného kameňa, dve komunikačné jadrá a dva recepčné pulty, vstup do garáží zabezpečený rampami, prístup k výťahovej hale turniketmi, garáž – strojovo vyhladený, vystužený poter vyspádovaný k odparovacím žľabom, inteligentne riadené vetranie s detektorom CO2, elektronická požiarna signalizácia (EPS), elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a inteligentný systém riadenia budovy (BMS), kritické systémy budovy sú zálohované cez diesel agregát, pripojenie na optickú linku, stojany na bicykle v priestore s kontrolovaným prístupom, šatne, sprchy, kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné priestory, recepcia, kuchynky, toalety. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu.

BBC 1 ponúka množstvo služieb priamo v budove a v jej blízkom okolí, centrálna recepcia pri hlavnom vchode zo strany Plynárenskej ulice, druhá recepcia pri vchode z Jarabinkovej ulice, prístupnosť budovy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, integrovaná 24/7 bezpečnostná služba (SBS), riadený prístup do podlaží parkovacích garáží, inteligentný systém ovládania systémov budovy (BMS – Building Management System), požiarny detekčný systém v celej budove, parkovacia zóna vyčlenená pre návštevníkov budovy (za poplatok).

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: