Skladový priestor 53 m2 na prenájom na Ul. Stará Vajnorská

Lokalita:
Ulica Stará Vajnorská, Bratislava III
Cena:
240,- EUR/mesiac + DPH

Detailný popis:

Skladový areál na Ul. Stará Vajnorská funguje ako veľkoobchodné centrum 18 rokov s výhodami hlavného mesta a s vynikajúcou dostupnosťou 1 km z diaľnice v smere od Senca a s dobrou dostupnosťou do centra. Areál je strážený SBS službou a kamerovým systémom, non-stop prístupný 24hod / 7dní v týždni/ 365 dní v roku.
Parkovanie priamo pri priestoroch, vysoko rýchlostný optický internet vo všetkých priestoroch.
Možnosť úpravy priestorov podľa požiadaviek nájomcu.
Objekt sa nachádza v zastavanom území obce Bratislava, k. ú. Nové Mesto. Prístup k nehnuteľnosti
je po spevnenej komunikácii, v areáli je aj možnosť stravovania v blízkom bistre. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti. Všetky priestory sú majú ústredné kúrenie, sú vykurované kotlom, vo všetkých priestoroch je optický internet.
Celková plocha úžitková 2 350 m2, podlahová 1 250 m2. Skladové, ale aj obchodné priestory vhodné na prevádzku, ktoré sú rozdelené. Súčasťou priestoru je 1x osobný výťah, 2x nákladný výťah (rozmery nákladného výťahu: dĺžka 3,30 m x šírka 2 m, výška 2 m, nosnosť 2800 kg), 2x rampa.

Areál je napojený na všetky inžinierske siete. Parkovanie priamo pri priestoroch, 2 samostatné kancelárie, 7x soc.zar., vysoko rýchlostný optický internet vo všetkých priestoroch.
Najmenšia plocha prenájmu 16 m2.

V priestore je samostatné WC – dámske (3 ks) a pánske (4 ks + pisoáre). Pred vchodom je nákladná rampa. Možnosť vykladania kamiónov a kontajnerov.

Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka. Parkovanie nie je v cene nájmu.
1B: 53 m2 (4,5 x 12 m) CENA 240 €/mesiac bez DPH, bez energií (priestor bez kúrenia) – na poschodí s výťahom

Prevádzkové náklady sa vyčísľujú na základe reálnej spotreby (elektromera).

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Galéria: